Vaše kapela na ples, svatbu i firemní akci…

Kapela-repertoar

Máte k naší akci nějákou připomínku či pochvalu, chcete se podělit o Vaše zážitky s kapelou PDF? Můžete zde zanechat svůj komentář. Komentáře jsou zveřejňovány se zpožděním. Pokud se chcete na něco zeptat můžete využít naší facebookové stránky nebo v případě, že Vaše otázka spěchá neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

21 komentářů u Komentáře a ohlasy a vzkazy

 • SUPER OSLAVA ,KAPELA SKVĚLÁ. MOC DĚKUJEME

 • Skvělá oslava narozenin. Byli jste super

 • Děkujeme kapele PDF za hudební produkci na prvním obecním plese v Bělušicích 23. 3. 2019.
  Atmosféra byla skvělá, lidé se bavili díky hudbě až do pozdních hodin,všichni si to úžasně užili. Ještě jednou děkujeme a rádi si krásný večer zopakujeme.Tuto hudbu doporučíme dalším obcím.

 • Děkujeme za pěkný večer s vámi strávený na plese v Bēlušicích. Bylo to super.

 • Moc děkujeme za krásný večer,byli jste superrrr,moc jsme si to užili.Hanka

 • Dobry den, chci podekovat za vstricnost, skvely repertoar na nasi svatbe 18.8.2018 v Teplicich.
  Byla jsem mile prekvapena a kdo ma rad ceske pisnicky ,klasiku jako my, mohu jen doporucit!
  Dekujeme Malkovi.

 • Zdravíme parádní kapelu PDF!!! Moc děkujeme za hudební produkci na naší svatbě 5. 5. 2018 na Lesné. Byli jste fantastičtí!! Výběr skladeb bez chyby, všichni svatebčané včetně nás novomanželů se výborně bavili a skvěle si zatancovali. Děkujeme také, že jste se vyrovnali bez obtíží se stísněným prostorem a úžasně nám přesto hráli. Jakmile bude nějaká další příležitost, nebudeme váhat se na vás znovu obrátit. Ať se Vám daří!!! Monika a David

 • Ahoj, ještě jednou s manželkou děkujeme za super muziku a zábavu na naší svatbě.

 • Zdravím Vás všechny tři,

  ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za Vaší účast na naší svatbě v Českých Hamrech a za perfektní připravenost a super náladu. Co se týče repertoáru nemáme nikdo ze zúčastněných výhrady, prostě super, díky za Vás jste báječní.

  S pozdravem a přáním hezkého dne manželé Salavovi.

 • Ahoj moc děkujeme za perfektní akci v Sokolovně Brandov a už se těšíme na 24.6.2017, krásně Vám to hraje.

 • Parádní akce 21.1 2017 Myslivecký ples v Nové vsi v horách. Krásný zážitek a protančené boty jsme si všichni odnesli z plesu,kterým nás celý večer provázela tahle všestranná a kvalitní kapela s repertoárem od A do Z. Bavila nás celou noc i přes handicap se kterým se (zřejmě po vzoru slavné Mariky Gombitové) na kolečkovém křesle na podium dostavila skvělá zpěvačka,zbytek souboru dorazil po svých!!!
  Díky moc!

 • Chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný doprovod na naší svatbě 16.6.2016, i když to byl všední den, tak jste neváhali a přijeli jste za námi na Myslivnu Drmaly. Hráli jste skvěle a přesto, že jsem na Vás slyšela jen chválu, tak jsem se o tom mohla i osobně přesvědčit. Byl to krásný večer plný zábavy, českých písniček a taky “srandy” 🙂 zahráli jste i to co podle Vašich slov, tak úplně nehrajete 🙂 Všichni si celý večer moc užili a ženich na Váš KOČÁR jen tak nezapomene 😀
  Takže ještě jednou velké DÍKY a všem Vás jen můžu doporučit.

  Slapničkovi

 • Díky za super akci 3.9.2016 na hřišti v Travčicích. Moc Vám děkujeme a snad dorazíte i příští rok.

 • Dobrý den,
  děkujeme za zahrání na naší svatbě, která se konala 4.6.2016, všem jste se moc líbili a dostali všechny do správné atmosféry.
  Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme všemi deseti 🙂 Falterovi

 • Milá kapelo 🙂
  Asi ani slovy nedokážeme vyjádřit, jak moc skvělí jste byli a jste, ale doufáme, že to na všech, kteří s námi náš velký den trávili, bylo vidět 🙂 Děkujeme, že jste náš nejkrásnější den pomohli udělat nezapomenutelným. Jste bezkonkurenčně nejlepší kapela široko daleko, nikdo ze všech svatebčanů o Vás nemluví jinak, než v superlativech. A zaslouženě. Byli jste nejlepší a za to Vám od nás patří ještě jednou VELKÝ DÍK!
  P.S. Za rok si to zopakujeme!? 😀

 • Děkujeme za překrásný večer. Široko daleko nemáte konkurenci v tom jak úžasně hrajete a zpívate.
  Díky vám byla svatba krásnější a zábavnější .
  Děkujeme 🙂

 • Dobry den, chteli bychom Vam mockrat podekovat za skvelou atmosferu, ktera byla diky Vasi hudbe na nasi svatbe. Byli jste Vazne super, urcite Vas doporucime. Jen tak dal, Cinkovi.

 • Dobrý den, chtěli bychom Vám ještě jednou touto cestou poděkovat, že jste s námi strávili náš den D 🙂 a hráli nám na naší svatbě. Byli jste opravdu super a díky Vám se svatebčané skvěle bavili a zatrsali si 🙂 včetně nás. Určitě jste nás neviděli naposledy a uvidíme se na nějaké zábavě, kde budete hrát :). Ještě jednou VELKÉ DÍKY 🙂 Jitka a Jirka

 • Moc děkujeme za Vaše hraní na naší svatbě dne 22.8.2015. Byli jste naprosto úžasní a neúnavní. Vaše hraní zvedlo celou atmosféru na naší svatbě a dodalo jí správný šmrnc. Moc děkujeme a budeme Vás dále doporučovat.

 • Děkujeme za hezký den, který jste nám zpříjemnili Vaším hraním. I když jsme na Vás slyšeli chválu i tak to předčilo naše očekávání. Chvála na Vás jde i ze strany všech svatebčanů. Byl super široký výběr písní a i hudební projev. Ještě jednou Vám moc děkujeme, moc jsme si to užili. Lenka

 • Dobrý Den
  Chtěla bych Vám poděkovat za super akci u nás na farmičce. ( hrajete opravdu super )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *